Новини від Фольксваген
30.07.2018

Volkswagen - кращий автомобільний бренд 2018 року

Volkswagen втретє став лауреатом премії Plus X Award в сфері інновацій.
VW
  • Volkswagen втретє став лауреатом премії Plus X Award в сфері інновацій
  • Моделі Polo, T-Roc, Touareg, Atlas Tanoak і I. D. VIZZION визнані переможцями в категорії «Продукт року 2018»
  • Volkswagen названий кращою автомобільною маркою 2018 року

Команда Volkswagen під керівництвом шеф-дизайнера Клауса Бішоффа (Klaus Bischoff) отримала нагороду Plus X Award, як сама інноваційна марка. «Ми раді, що можемо запропонувати нашим клієнтам високі стандарти в усьому - від гармонійного дизайну і інтуїтивно зрозумілого управління до якості матеріалів і їх виконання. Третя нагорода в категорії "Найбільш інноваційна марка" стала ще одним підтвердженням прогресивності Volkswagen», - зазначив пан Бишофф в рамках церемонії нагородження.

Журі особливо виділили моделі Polo, T-Roc і Touareg, а також концепти Atlas Tanoak і I. D. VIZZION, присудивши їм звання «Кращий продукт» у відповідних категоріях. В цьому році автомобілі марки 26 раз отримали визнання журі, в зв'язку з чим Volkswagen став переможцем і названий «Кращою автомобільною маркою 2018» в категорії автовиробників.

«Протягом багатьох років Volkswagen об'єднує в собі неповторний дизайн і інноваційні технології. І в цьому році марка в черговий раз стала фаворитом премії Plus X Award з автомобілями різних сегментів і передовими концептами », - зазначив голова журі Франк Крайф (Frank Kreif).

Починаючи з 2004 року премія Plus X Award присуджується брендам за досягнення щодо якості та видатних характеристик продукції в області технологій, розвитку спорту та підвищення рівня життя. Учасники оцінюються незалежним міжнародним журі, до складу якого цього року увійшли експерти з 26 різних галузей економіки.

Звання «Найбільш інноваційна марка» - найвища нагорода премії Plus X Award. Журі присуджує її тим, чия продукція стала переможцем більшості номінацій, і претенденту, який отримав звання «Краща автомобільна марка».