Новини від Фольксваген
10.09.2019

Тест-драйв Volkswagen Crafter: Трудовий резерв.

В якості тестового зразка дістався вантажний фургон VW Crafter 35 з високим дахом і довгим кузовом, тримісній кабіною і переднім приводом. На автомобілі встановлений 2,0-літровий турбодизель на 140 к.с. і 340 Нм крутного моменту, 6-ступінчаста "механіка". Наш екземпляр - в базовій комплектації, дуже навіть непогано оснащеної в плані питання систем безпеки: тут є ESP, ABS, Traction Control, Hill Assist і навіть EDL (електронне блокування переднього диференціала).

Значення розміру

До нас потрапив автомобіль в 35-м виконанні з вантажопідйомністю до 1339 кг, на задній осі такого авто не встановлюється "спарка". Говорячи про 55-й "Крафтер" (є у нас на ринку і такі), потрібно розуміти, що на борт такий автомобіль зможе прийняти вже 3120 кг. Солідно! Але кожному вибирати відповідно зі своїм завданням. Мені ж на час тесту випала поїздка, на час якої потрібно було і простір заповнити, і на дальняк мотнуться, і з хорошою асфальтової дороги з'їхати на розбитий путівець ... а часом і на повне бездоріжжя. І це з "нашими" -то 6,8 метрами довжини!

А що, не порожній же бус столичними пробками пхати. Нудота! А у нас - умови максимально наближені до "бойових". У сенсі, тим, в яких автомобілі такого роду експлуатуються щодня. Для початку важливо сказати кілька слів про довжину і габаритах в цілому. До них потрібно звикати, тримати в умі відразу два займаних паркомісця і маневрувати, з урахуванням довжини бази і виносу корми. Ну а ті, кого без малого сім'ю метрами вже не злякати, можуть замовити автомобіль з надвисокою дахом і ще більшої довжини. Клієнтів на такі "автопоїзда" теж вистачає.

Тому, коли я підкотив до будівельного маркету, біля мене тут же "намалювалися" бувалі перевізники зі списком питань і давай заглядати в усі щілини. По-перше, запитали оцинкований чи кузов. Він, до речі, не тільки повністю оцинкований, але ще і оброблений герметиком в місцях з'єднань, так що з іржею проблем не виникне. Перевізники залишилися задоволені оглядом, широкої зсувний "лядою" збоку (її ширина - 1311 мм), фіксаторами задніх дверей на потужних магнітах і дизайном салону. Даю їм можливість обробити інформацію і задаю вже свої питання. Мовляв, якщо цікавитеся "крафтеров", значить катаєте на чомусь іншому? Відповідають, що не дочекалися ... ну і вирішили трохи заощадити.

В результаті доводиться переплачувати на обслуговуванні і підвищеній витраті палива. Проста математика дозволяє переконатися у великій різниці у витратах на експлуатацію на одній тільки солярці. Багато з конкурентів не зможуть показати витрата в межах 8,0 літрів в міському режимі. Перевірив особисто: цифра реальна. Хлопці в редакції не повірили вже мені - і переконалися самі. Не останнє місце в списку факторів, що впливають на покупку, є і досить "довга" гарантія в 4 роки або 250 000 км пробігу по наших дорогах.

Максим
Єгоров

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38 097 415 33 42
Мобільний телефон:
Факс:

Андрій
Єлизаренко

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38 050 487 80 09
Мобільний телефон: +38 098 022 88 25
Факс: