Все про аксесуари
23.11.2020

Рішення для подорожей Volkswagen

Практичність, комфорт й універсальність: інноваційний комплект обладнання для подорожей пропонує різноманітні можливості застосування, сприяє підтриманню порядку в салоні та забезпеченню належної оглядовості.

Рішення для подорожей від Volkswagen дають змогу пасажирам заднього сидіння зручно й без зайвих зусиль користуватися важливими елементами. До складу рішень входять базовий модуль, що кріпиться на стійках підголівників переднього сидіння, та різні додаткові модулі, доступні за доплату.


Перелік модулів включає, зокрема, складаний вішак для одягу, міцний гачок для сумок, регульовані тримачі для планшетів різних виробників або відкидний столик з підставкою для напоїв. Один тримач, багато можливостей: усі модулі в разі потреби легко кріпляться до базового модуля та змінюються.
Універсальний тримач для планшетів
Зручний та універсальний пристрій для задньої частини салону. Можливість вибору придатного для управління положення в будь-якій ситуації, розташування в портретній та альбомній орієнтації з регулюванням кута нахилу гарантує найкращі умови для користування планшетом.

Можливість використання в поєднанні із захисним чохлом.


Докладніше читати тут.