Автомобільний Дім Соллі Плюс Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний Дім Соллі Плюс.

  1. Новини
  2. Перший скетч абсолютно нової моделі Volkswagen Multivan
16.04.2021
Світ Фольксваген

Перший скетч абсолютно нової моделі Volkswagen Multivan

Завод VW Комерційні автомобілі опублікував перший скетч абсолютної нової моделі Multivan

  Представлений у 1985 році, Multivan вдосконалювався протягом чотирьох поколінь.
Продовження цієї успішної формули оголошено: У 2021 році бренд Volkswagen Комерційні автомобілі представляє новий Multivan*.

  Рецепт успіху - візьміть найкращий вен усіх часів, додайте максимальний комфорт легкового автомобіля та абсолютно новий інтер'єр з іноваційними можливостями трансформації та організації простору. Результат: Multivan. Легенда свого класу. Культовий автомобіль усіх поколінь. Унікальна ДНК Буллі. Навіть абсолютно новий Multivan вірний цій ДНК.
  План саме такий: пізніше цього року Volkswagen Комерційні автомобілі представить Multivan як підтвердження стилю та нової ери автомобілів.
Його незрівнянна ДНК зробила Multivan одним з найуспішніших та найвідоміших венів. Багатофункціональний автомобіль для сім'ї, бізнесу, спорту, свят та подорожей. На сьогоднішній день є чотири покоління Multivan. Всі вони засновані на базі моделей Транспортер - Т3, Т4, Т5 і Т6.

  У 2019 році у світі та на початку 2021 року в Україні було презентовано оновлене покоління: Multivan 6.1.

  Альберт Кірцінгер, керівник відділу дизайну Volkswagen Комерційні автомобілі, пояснює, що саме робить Bulli - Bulli: «Основа ДНК - це, звичайно, простір. Новий Multivan має цього простору з надлишком. Трансформованість, практична трансформованість - ось що вирізняє Bulli, включаючи його сьоме покоління. Включаючи Multivan».
Цього року, з новим поколінням Multivan, бренд Volkswagen Комерційні автомобілі направить свою довгу історію у майбутнє. З новим найкращим Multivan - більш витривалим, більш зручним, більш безпечним, більш діджиталізованим, більш розумним та більш продуманим, ніж будь-коли раніше. За допомогою цієї нової моделі спеціалісти Volkswagen Комерційні автомобілі з Ганновера перенесуть ДНК цього знакового автомобіля та пов'язаного з ним способу життя в оцифрований та електрифікований вік. Як змінюються основні елементи Multivan, стане зрозумілим протягом найближчих тижнів та місяців.
  Щодо очікування та презентації моделі в Україні - новий Multivan буде доступний до замовлення орієнтовно з середини 2022 року та буде продаватися паралельно із актуальними моделями Т6.1, які не завершують свій життєвий цикл.

*Модель представлено в якості передсерійного прототипа, який ще не надійшов до продажу. Дана інформація не є публічною офертою та надана із метою ознайомлення.

Максим
Єгоров

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38061 213 74 00
Мобільний телефон: +380 97 415 33 42
Факс:

Андрій
Єлизаренко

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38061 213 74 00
Мобільний телефон: +380 50 487 80 09
Факс:

Євген
Тхор

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38 061 213 74 00
Мобільний телефон: +38 095 246 50 94
Факс:

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.