Світ Фольксваген
16.04.2021

Перший скетч абсолютно нової моделі Volkswagen Multivan

Завод VW Комерційні автомобілі опублікував перший скетч абсолютної нової моделі Multivan

  Представлений у 1985 році, Multivan вдосконалювався протягом чотирьох поколінь.
Продовження цієї успішної формули оголошено: У 2021 році бренд Volkswagen Комерційні автомобілі представляє новий Multivan*.

  Рецепт успіху - візьміть найкращий вен усіх часів, додайте максимальний комфорт легкового автомобіля та абсолютно новий інтер'єр з іноваційними можливостями трансформації та організації простору. Результат: Multivan. Легенда свого класу. Культовий автомобіль усіх поколінь. Унікальна ДНК Буллі. Навіть абсолютно новий Multivan вірний цій ДНК.
  План саме такий: пізніше цього року Volkswagen Комерційні автомобілі представить Multivan як підтвердження стилю та нової ери автомобілів.
Його незрівнянна ДНК зробила Multivan одним з найуспішніших та найвідоміших венів. Багатофункціональний автомобіль для сім'ї, бізнесу, спорту, свят та подорожей. На сьогоднішній день є чотири покоління Multivan. Всі вони засновані на базі моделей Транспортер - Т3, Т4, Т5 і Т6.

  У 2019 році у світі та на початку 2021 року в Україні було презентовано оновлене покоління: Multivan 6.1.

  Альберт Кірцінгер, керівник відділу дизайну Volkswagen Комерційні автомобілі, пояснює, що саме робить Bulli - Bulli: «Основа ДНК - це, звичайно, простір. Новий Multivan має цього простору з надлишком. Трансформованість, практична трансформованість - ось що вирізняє Bulli, включаючи його сьоме покоління. Включаючи Multivan».
Цього року, з новим поколінням Multivan, бренд Volkswagen Комерційні автомобілі направить свою довгу історію у майбутнє. З новим найкращим Multivan - більш витривалим, більш зручним, більш безпечним, більш діджиталізованим, більш розумним та більш продуманим, ніж будь-коли раніше. За допомогою цієї нової моделі спеціалісти Volkswagen Комерційні автомобілі з Ганновера перенесуть ДНК цього знакового автомобіля та пов'язаного з ним способу життя в оцифрований та електрифікований вік. Як змінюються основні елементи Multivan, стане зрозумілим протягом найближчих тижнів та місяців.
  Щодо очікування та презентації моделі в Україні - новий Multivan буде доступний до замовлення орієнтовно з середини 2022 року та буде продаватися паралельно із актуальними моделями Т6.1, які не завершують свій життєвий цикл.

*Модель представлено в якості передсерійного прототипа, який ще не надійшов до продажу. Дана інформація не є публічною офертою та надана із метою ознайомлення.

Максим
Єгоров

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38061 213 74 00
Мобільний телефон: +380 97 415 33 42
Факс:

Андрій
Єлизаренко

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38061 213 74 00
Мобільний телефон: +380 50 487 80 09
Факс:

Євген
Тхор

Менеджер відділу продажів
Телефон: +38 061 213 74 00
Мобільний телефон: +38 095 246 50 94
Факс: