Історичний автомобільний пробіг
Терапія від пілотів МАУ на карантині
![](https://www.sollyplus.zp.ua/novini/istorychnyy-avtomobilnyy-probih/@@poi.imageproxy/db3df1f5a79f4248bc50b47a0ef965c4/567c8086-8479-4809-aa6c-dd802f82dbda.jpeg/news)
Пілоти авіакомпанії МАУ стомилися сидіти на карантині і вже 13-16 серпня небесні капітани вирвуться у незвичний автопробіг на честь 70 річчя моделі Transporter, що у 1950 році був відомий як Bulli від Volkswagen.
Вони сформують колону історичних автомобілів з «кроком» 25 років - T2 1970 р., Т4 1995 р., та Т6 Multivan 2019 р. випуску та проїдуть трасою з міста Києва до міста Харкова і назад. Захід пройде у партнерстві із брендом Volkswagen Комерційні автомобілі авто якого створені для справжніх поціновувачів пригод.
Акція насправді неординарна.
По-перше, це соціальна місія - таким чином пілоти хочуть підняти «бойовий дух» льотного комплексу МАУ.
А ще символічно відвідати домашній аеропорт «Бориспіль» та регіональні аеропорти України, за якими дуже скучили. Тим самим ніби натякнувши летовищам - дуже скоро пілоти МАУ повернуться до них на відновлених внутрішніх рейсах!
Історичний автопробіг стартуватиме з неабияким розмахом 13 серпня в аеропорту «Бориспіль». Старт пробігу автоколона символічно розпочне споттингом на злітній смузі домашнього аеропорту. Перед стартом екіпажі пробігу проведуть розіграші подарунків та призів від партнерів заходу - авіакомпанії «Міжнародні Авіалінії України» та бренду Volkswagen Комерційні автомобілі.
![](@@poi.imageproxy/bd5f9372429b4d46bfeea881922cf8cf/88eb47ba-e6d1-47c5-8dee-44484f73ab0e.jpeg)
![](@@poi.imageproxy/396f6e90ea2e4e70881c22ba38a6d8da/7b800576-e225-45f8-a9a7-1556dadac1de.jpeg)
«Наша мета - демонстрація позитиву та успішності транспортних брендів VW та МАУ в Україні. Модельний ряд автомобілів T-моделей Volkswagen, а також особливості використання ретро-автомобілів на довгих дистанціях привертає увагу аудиторії до даного проекту. Даним автопробігом ми також хочемо звернути увагу українців на внутрішній туризм для зменшення економічних та психологічних наслідків карантину», - пояснює Андрій Яхновець, керівник проекту, водій історичного автомобіля Т2, другий пілот Boeing 737-800 авіакомпанії МАУ.
Пілоти МАУ з нетерпінням готуються до автопригоди, якою прагнуть підкреслити - будь-яким негодам у житті здатен завадити тільки невпинний рух уперед.