Автомобільний Дім Соллі Плюс Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний Дім Соллі Плюс.

  1. Новини
  2. CarLOG - особистий віртуальний кабінет Volkswagen
12.06.2019
Іновації та технології

CarLOG - особистий віртуальний кабінет Volkswagen

Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

Porsche Holding турбується про своїх клієнтів! Система carLOG дозволить спростити важливі для клієнтів функції.
Створіть свій кабінет на carlog.in.ua та відчиніть двері у віртуальний світ Volkswagen, де у будь-якому місці та в будь-який час Ви зможете скористатись послугою запису на сервіс, додати власний автопарк у свій кабінет, обрати новий автомобіль зі складу, автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!
Ваші облікові дані carLOG дозволяють авторизовано увійти на всі веб-сайти Porsche Holding, які мають форму реєстрації carLOG. Кількість сторінок постійно зростає, адже carLOG - це ваш універсальний доступ до світу Porsche Holding. Портал клієнтів carlog.in.ua дає змогу централізовано керувати вашими даними.

 

Зареєстровані користувачі мають можливість:

  • зберегти власний автомобіль — щоб записатися на сервіс до обраного дилера за кілька кліків. Навіть у неробочий час;
    зберегти обрані автомобілі одразу з усіх доступних систем — Склад авто, Конфігуратор . Ціни на автомобілі, їх доступність на складі оновлюються автоматично.


Крім того, інтерфейс carLOG завжди присутній на брендових сайтах, що дає можливість створювати Списки обраних автомобілів. Так, автомобілі зі Складу наявних авто та автомобілі з Конфігуратора зберігаються в єдиному переліку, що надає можливість порівняти одразу кілька авто різних типів одночасно. І це вперше серед усіх марок в Україні!
Якщо Ви бажаєте отримувати перелік нових пропозицій на складі нових авто, доступний сервіс Пошуковий агент — перелік нових надходжень автоматично прийдуть на мейл адресу клієнта. Все що потрібно — задати Пошуковому агенту параметри потреб (колір, модель, діапазон ціни, тощо). Також доступно і для Авто з пробігом на платформі Das Weltauto.

Можете бути впевнені, що ваша пропозиція, яку менеджер зробив Вам за допомогою SalesPad точно не загубиться у чисельних листах на електронній пошті. Тепер пропозиції також будуть надіслані прямо у Ваш акаунт у carLOG. Автомобіль буде збережено у кабінеті, а ціна буде оновлюватися онлайн (у тому числі у випадку появи акційного ціноутворення).
Реєстрація на порталі carLOG дуже проста — все, що треба, це використати свій мейл та створити пароль. Решту персональних даних можете вносити поступово за потреби.
Функціонал порталу carLOG буде й надалі розширюватися, про що ми залюбки вас будемо інформувати.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.