Автомобільний Дім Соллі Плюс Новини

Свіжі та актуальні новини від Автомобільний Дім Соллі Плюс.

  1. Новини
  2. Автомобілі Volkswagen, навчаться проектувати зображення на дорогу
15.11.2018
Новини від Фольксваген

Автомобілі Volkswagen, навчаться проектувати зображення на дорогу

Компанія Volkswagen представила нову технологію, завдяки якій головні фари й задні ліхтарі автомобілів зможуть проектувати різні зображення на дорогу. Розробники кажуть, що таке нововведення буде взаємодіяти з іншими учасниками руху.

Система заснована на матриці Світлодіодної технології, складається з 30 тисяч окремих елементів. Вони здатні «малювати » на асфальті різні зображення, наприклад, підказку водієві про габарити автомобіля, вказати напрямок повороту і вказують на перешкоди. Що стосується задніх ліхтарів, вони проектують на дорогу червоні лінії, які будуть попереджувати інших автомобілістів, що машина виїжджає зі стоянки.Раніше подібну технологію представила компанія Mercedes-Maybach - оптика була показана на Женевському автосалоні. У кожній з цифрових фар встановлено понад одного мільйона мікродзеркал. Технологія також містить чіпи та спеціальні датчики, які ідентифікують інших учасників руху.
Завдяки отриманій інформації система регулює фари таким чином, щоб не сліпити водіїв інших транспортних засобів, а також пішоходів і велосипедистів на вулицях. Одночасно технологія враховує кути повороту коліс і відстань до попереду рухаючогося автомобіля.

Крім того, нова оптика здатна проектувати на шляху різні символи. Наприклад, продублювати дорожні знаки, та зобразити поворот, або присвятити пішохідний перехід.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.